Lotion L’uomo

L’uomo lotion zawiera kompleks Phyto-Decongestive, który jest złożony z ekstraktów z ziół- Hazer, Arnica Montana, Horse Chestunt, Wild Mallow, Ruscus, Hesperidin oraz zestawu witamin. Składniki aktywne działają kojąco, przeciwzapalnie, bakteriobójczo, uspokajająco i nawilżająco. Ponadto składniki kompleksu Phyto-Decongestive wykorzystują zdolność zwiększania mikrocyrkulacji w kapilarkach oplatających brodawkę włosa. Efektem tego jest zintensyfikowana podaż substancji aktywnych stymulujących macierz do podziałów, a tym samym włos do wzrostu.

Dodatkowo lotion zawiera ekstrakty z Hop, Alfalafa, Melilot i rozmarynu, które stymulują działanie brodawki włosowej. Ekstrakty te mocno przyczyniają się do pobudzenia wzrostu nowych włosów. Wspomniane składniki wykorzystywane są w przemyśle farmaceutycznym jako inhibitory łysienia o podłożu androgenowym. Ich obecność jest niezwykle ważna, ponieważ dodatkowo działają one przeciwkeratozowo i przeciwłojotokowo.

A jak wiadomo, keratozy lub łojotok w przypadku łysienia androgenowego są dość częstym zjawiskiem, przyczyniającym się do zwiększenia wypadanie włosów. Ponadto w składzie znajdują się komórki macierzyste jabłka szwajcarskiego Malus Domestica (Uttwiler Spatlaube), które opóźniają procesy starzenia się męskich włosów. Komórki te są bogate w czynniki epigenetyczne i metabolity, stymulujące macierz cebulki włosowej do podziałów, utrzymując włosy w fazie anagenu. Efektem tego procesu jest przyrost włosa na długości.

Lotion w swoim składzie zawiera również szereg aminokwasów
– glicyna,
– alanina,
– seryna,
– walina,
– prolina,
– treonina,
– izoleucyna,
– histydyna,
– fenyloalanina.

Aminokwasy te są niezbędnym budulcem łodygi włosa.

Miły i delikatny zapach cedru, drzewa sandałowego i cytrusów jest wynikiem naturalnej nuty zapachowej zawartych ekstraktów.

Polecany na:
– każdy rodzaj łysienia męskiego
– profilaktyce łysienia u mężczyzn
– na utrzymanie prawidłowej kondycji męskiej skóry głowy
– do pielęgnacji męskiego zarostu.

https://tylkodlamnie.pl/lotion-luomo-75ml-p-510.html

Zobacz produkt w sklepie...