Ampułki V3

Ampułka V3 stosowana na porost włosów oraz w przypadku dużych niedoborów witaminowych.
Preparat bogaty jest w komórki macierzyste (proteiny placenty) pochodzenia zwierzęcego, wzbogacone o amniotic fluid, składnik, który odpowiedzialny jest za stymulację procesów wzrostowych.
Zawiera kompleks witamin: C, E, A. Witamina C (kwas askorbinowy) odpowiada za fotoprotekcję promieniowania UVA i UVB. Występuje w formie lipofilnych pochodnych, dlatego ma możliwość głębokiej penetracji. Witamina E (tokoferol) wykazuje działanie antyoksydacyjne, zarówno dla skóry jak i łodygi włosa. Posiada zdolność wnikania w struktury lipidowe błon komórkowych skóry i cementu międzykomórkowego warstwy rogowej naskórka, wzmacniając barierę ochronną oraz transepidermalną utratę wody. Retinol (witamina A) steruje określonymi genami, odpowiedzialnymi za syntezę wielu enzymów i białek. Wpływa również na metabolizm komórek rogowego nabłonka skóry, gdzie skoncentrowane są komórki macierzy włosa. Podziały komórek macierzy włosa i zachowanie prawidłowych procesów budowy keratyny skutkują zwiększonym tempem wzrostu włosa.
W skład produktu wchodzi hydrolizowana lecytyna, która odpowiada za homeostazę skóry głowy. Lecytyna przenika w postaci drobnych liposomów, które ukierunkowanie trafiają do mieszków włosowych i wzmagają podziały komórkowe. Promotorami przenikalności substratów w produkcie jest glikol butylenowy i glikol propylenowy.
Polecany na:
-łysienie androgenowe
-łysienie anagenowe
-łysienie telogenowe
-łysienie polekowe
-stany obniżonej odporności
-niedobory witamin
-restrykcyjne diety
-stany wysokiego napięcia stresowego.
Stosowanie:
Aplikować jedną ampułkę dziennie przez dwa tygodnie. Po tym okresie zmniejszyć dawkę do jednej ampułki tygodniowo.

https://tylkodlamnie.pl/ampulki-v3-p-495.html

Zobacz produkt w sklepie...